0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“Dita e Investimit” në Bursë për herë të dytë do të mbahet në Maqedoninë e Veriut

Me qëllim të rritjes së njohurisë të instrumenteve financiare dhe përmirësimit të kulturës së investimit në Maqedoninë e Veriut më 13 shtator për herë të dytë organizohet ngjarja "Dita e Investimit".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle