0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Dita e dytë për shkarkimin e Fadil Zendelit nga Komisioni për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve

 Deputetët sot për të dytën ditë me radhë debatuan për Propozim vendimin për shkarkimin e anëtarit të Komisionit për çështje të zgjedhjeve dhe emërimeve të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle