0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dita e dytë nga Forumi financiar ndërkombëtar në Shkup, në fokus ekonomia e gjelbër dhe kapitali njerëzor

Dita e dytë nga Konferenca e parë vjetore, që e organizon Miniastria e Financave, i kushtohet investimeve publike dhe private, ekonomisë së gjelbër dhe kapitalit njerëzor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle