0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Dita e dytë e vizitës së delegacionit qeveritar-kishtar në Romë, homazh para varrit të Shën Kirilit dhe Metodit dhe takim Kovaçevski-Dragi

Delegacioni qeveritar-kishtar i kryesuar nga kryeministri Dimitar Kovaçevski sot në kuadër të ditë së dytë të vizitës në Romë dhe Vatikan do të bëjë homazhe para varrit të Shën Kirilit dhe Metodit në bazilikën "San Klemente", ku mitropolitët Pimen dhe Josif do të mbajnë lutje për nder të Shën Kirilit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle