0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dita e dytë e LANDNET – vizitë e Egrit dhe njohje me rezultatet e konsolidimit

Me seancë për konsolidimin e tokës në Maqedoninë e Veriut dhe me vizitë në fshatin Egri të Komunës së Manastirit, sot vazhdon punëtoria e 13-të ndërkombëtare LANDNET, e cila filloi dje dhe po mbahet në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle