0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Dita e Armatës shënohet në kazermën e Tetovës “Kuzman Josifovski – Pitu”

– Në kazermën e Tetovës “Kuzman Josifovski – Pitu” me ceremoni ushtarake njësitet e garnizonit në Tetovë, sot e shënuan “18 Gushtin” – Ditën e Armatës. Ceremonia për Ditën e Armatës ishte organizuar sipas protokolleve dhe me respektimin e masave dhe rekomandimeve për mbrojtje nga Kovid-19.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle