0_Magazinë.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Dita Botërore e Luftës Kundër Tërbimit

Agjencia për Ushqim dhe Veterineri (AUV) sot organizon tryezë të rrumbullakët me rastin e Ditës Botërore Kundër Tërbimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle