0_Sport,Portal SQSport SQTë Tjera SQ

Distria Krasniqi siguron medaljen në Grand Slamin e Parisit

Distria Krasniqi ka shkuar në finale të Grand Slamit të Parisit dhe e ka të sigurt medaljen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle