0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQ

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë olimpike në “Tokio 2020”

Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”, duke e nisur mbarë ditën e parë të “Tokio 2020”, pasi ka fituar tri ndeshjet e para dhe pastaj edhe finalen për ta fituar të artën olimpike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle