0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Diskutim shkencor në ASHAM: Shkenca e njeh konceptin e uljes së dëmeve gjatë krijimit të politikave

Shkenca e njeh konceptin në uljen e dëmeve gjatë krijimit të politikave. ky është konkluzioni kryesor i diskutimit të sotëm shkencor që u mbajt në Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Maqedonisë, ndërsa me rastin e përfundimit të projektit multidisiplinar "Qasja sociale dhe pranimi i uljes së dëmeve përmes shkencës dhe hulumtimit". Projektin e zbatoi Qendra për Hulumtime Strategjike "Ksente Bogoev" pranë ASHAM-it.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle