0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Disidenti kubanez Junior Garsia nga Madridi: Jeta në ishull e pashpresë

Lideri i protestave kubaneze, Junior Garsia Agilera sot e pranoi se arratia e tij në Spanjë është zbatuar nën presionin e autoriteteve të ishullit dhe se paraqet "goditje të dhimbshme" për lëvizjen opozitare.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle