Evropë SQEvropë.Portal SQ

Disa viktima dhe të plagosur në një sulm në Norvegji

Disa njerëz janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur gjatë një sulmi të armatosur që sonte është kryer në qytetin norvegjez Kongsberg, kumtoi policia lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle