Botë SQBotë.Portal SQ

Disa universitete në SHBA ja në mbyllur pas kërcënimeve të marra për bombë të vendosur

Disa kolexhe dhe universitete në SHBA kanë marrë kërcënime për bomba dhe i kanë mbyllur kampuset e tyre prej sot, një ditë pasi seria e kërcënimeve të ngjashme detyruan institucione të tjera edukative ta anulojnë mësimin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle