Botë SQBotë.Portal SQ

Disa sulmues të armatosur e kanë marrë hotelin “Hajat” në kryeqytetin e Somalisë

Disa sulmues të panjohur e kanë marrë kontrollin ndaj hotelit në kryeqytetin e Somalisë, Mogadishu, në çka kanë paraprirë dy shpërthime dhe të shtëna, kumtoi sot policia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle