Botë SQBotë.Portal SQ

Disa sulmues liruan 266 të burgosur nga një burg nigerian

– Disa sulmues të armatosur rëndë sot paradite hynë në një burg në pjesën qendrore të Nigerisë, thyen rrethojën dhe liruan 266 të burgosur, gati të gjithë që gjendeshin  brenda, njoftuan sot autoritetet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle