0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Disa rrugë në Shkup sot pa ujë

Ndërprerje të furnizimit me ujë sot nga ora 9 do të kenë shfrytëzuesit nga rrugët "Kosta Novakoviq", "Pandil Shishkov", "M. Sh. Sharllo”, “Franjo Kluz” dhe pjesë e “23 Tetorit” (zona e lartë).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle