Botë SQBotë.Portal SQ

Disa punëtorë amerikanë përballen me largime nga puna nëse nuk vaksinohen kundër Kovid-19

- Mijëra punëtorë të pavaksinuar përgjatë SHBA-së kërcënohen me largime nga puna sepse shumë shtete, qytete dhe kompani private fillojnë të vendosin vaksinim të detyrueshëm kundër Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle