Lajme nga komunat SQShkup SQ

Disa pjesë të Shkupit, sot dhe nesër pa energji elektrike

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e distribuimit të energjisë elektrike, sot dhe nesër disa nga konsumatorët nga komunat Saraj, Qendër, Çuçer Sandev dhe Kisella Vodë do të mbeten pa energji elektrike, njoftoi QMK - Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle