0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQShkup SQ

Disa pjesë të Qendrës dhe disa fshatra të Shkupit nesër pa energji

Një pjesë e konsumatorëve të fshatit Shishevë nesër nga ora 8:00 deri 10:30 do të jenë pa energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle