0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Disa pjesë të Kisella Vodës, Qendrës, Butelit, Sopishtes dhe Zelenikovës nesër pa rrymë

Prej orës 8:30 deri në orën 13:00 nesër pa energji elektrike do të mbeten një pjesë e konsumatorëve në rrugën "Kiro Kërstevski" në Komunën e Kisella Vodës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle