0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQSektori civil SQShkup SQShoqëri SQ

Disa pjesë të Kisela Vodës dhe lagjja “Stopanski dvor” nesër pa energji elektrike

Një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës “Tome Arsovski” në Komunën e Kisela Vodës nesër nga ora 8:30 minuta deri në ora 11:00 do të jenë pa energji elektrike.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle