0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Disa pjesë të Karposhit dhe Aerodromit nesër pa energji elektrike

Konsumatorët e rrugës "Knez Hacon" në komunën e Karposhit nesër prej orës 09:00 deri në orën 11:00 do të ngelen pa energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle