0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Disa pjesë të Gjorçe Petrovit, Aerodromit, Gazi Babës dhe Butelit pa rrymë

Për shkak të intervenimeve teknike në rrjetin elektro-distributiv sot pa energji elektrike do të jenë disa konsumatorë në komunat Gjorçe Petrov, Aerodrom, Gazi Babë dhe Butel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle