0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Disa nga anëtarët e Qeverisë në pushim deri më 12 gusht

– Anëtarët e Qeverisë prej 3 deri më 12 gusht shfrytëzojnë disa ditë të pushimit vjetor. Qeveria në faqen e saj zyrtare në Fejsbuk njoftoi se për çdo ditë i kryen funksionet e saj, ndërsa sipas situatës me zjarret ministrat për çdo ditë debatojnë dhe mbajnë mbledhje përmes video-lidhjes dhe siç njofton, me kohë dhe pandërprerë i miratojnë të gjitha vendimet e nevojshme.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle