0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Disa minoren në Shkup janë kapur duke vjedhur

Nëpunësit policorë nga SPB Gazi Babë dje pas orës 17 pas masave të ndërmarra dhe aktiviteteve në një qendër tregtare në rajonin e Gazi Babës kanë kapur dy të mitur nga fshati Haraçinë, menjëherë pasi kishin  kryer dy vjedhje të rënda. ndërsa tek ta janë gjetur gjërat e marra, informojnë nga MPB-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle