0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Disa lojtarëve të Premier Ligës u janë ofruar certifikata të rrejshme për vaksinim për 1.000 paund

Disa futbollistëve të Premier Ligës u janë ofruar dokumente për vaksinim kundër koronavirusit. Sipas "Dejli mejl", mashtruesit kanë shkuar tek lojtarët e Premier Ligës dhe u kanë ofruar dy certifikata të rrejshme në telefon për 1.000 funta si dëshmi se janë vaksinuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle