0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Disa lagje dhe fshatra të Shkupit nesër pa energji elektrike

Një pjesë e shfrytëzuesve të lagjes Petrovec, në rrugët "5", "7", "9" dhe një pjesë e rrugës "1", nesër nga ora 8:00 deri në ora 11:00: 30 do të mbeten pa furnizim me energji elektrike.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle