0_Maqedoni.Portal SQServise informuese SQShoqëri SQ

Disa komuna të Shkupit nesër pa energji elektrike

Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro shpërndarës nesër pa energji elektrike do të jenë një pjesë e konsumatorëve të komunave Saraj, Kisella Vodë, Haraçinë dhe Ilinden, kumtojnë nga QRMK - Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle