0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Disa federata sportive vihen “nën llupë” pas ankesave për punën e tyre

Dyshime serioze dhe të dhëna për manipulime dhe shpenzime të mjeteve të qytetarëve dhe të shtetit  për disa federata sportive raportohet përmes ankesave për të cilat sot  informoi zëvendëskryeministri për Luftë kundër Korrupsionit dhe Krimit, Lupço Nikollovski, në konferencën e përbashkët për shtyp me drejtorin e Drejtorisë për Polici Financiare, Arafat Muaremi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle