0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Disa centimetra borë në Kodër të Diellit, për sezonin e skijimit të gatshëm të shtatë ski-liftet dhe teleferikët

htresa të parë më të madhe të borës në qendrën e skijimit Kodër të Diellit ka prej mbrëmë, por megjithatë akoma nuk mjafton përfillim të sezonit të skijimit, informojnë nga shoqata Kodra e Diellit. Në periudhën e verës dhe të vjeshtës, thonë se është punuar në avancimin e gjendjeve për skijim.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle