Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Diplomatët e lëshuan sallën gjatë fjalimit të Lavrovit në Gjenevë

Përfaqësues nga Evropa dhe aleatë të tjerë sot e lëshuan sallën gjatë kohës së paraqitjes përmes video lidhjes të shefit të diplomacisë ruse Sergej Lavrov në Konferencën e Kombeve të Bashkuara për çarmatim në Gjenevë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle