0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Diplomacia i hap dyert për qytetarët

Ministria e Punëve të Jashtme nesër, prej orës 11 deri në orën 17, organizon Ditë të hapur. Qytetarët do të mund të vijnë në hapësirat e ministrisë dhe t’i prezentojnë vërejtjet, propozimet dhe idetë e tyre para ministrit resor, Bujar Osmani dhe të punësuarve të tjerë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle