0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Dimovski u shpreh ngushëllime familjarëve të efektivëve të policisë nga Dibra dhe të gjithë të lënduarve në aksidentin me autobusin

Butoni Kthehu në krye
Mbylle