0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Dimovski për MIA-n: Rritja e pagës minimale është nevojë ekzistenciale e punëtorëve

Nevoja për rritje të pagës minimale në 18.000 denarë  është reale dhe ekzistenciale për punëtorët. Argumentet janë në anën tonë dhe nuk shohim arsye të mos pranohet kërkesa jonë, thotë në intervistë për MIA-n kryetari i LSM-së, Darko Dimovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle