0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Dimovski: ASK-ja i ka ndërmarrë të gjitha masat e nevojshme për pranimin e sigurt të popullatës civile nga Afganistani

Agjencia e Sigurisë Kombëtare ka marrë të gjitha masat e nevojshme për kontroll të duhur të sigurisë, si dhe aktivitete të tjera që do të mundësojnë pritje, transport dhe qëndrim të sigurt të civilëve afganë në vendin tonë, deklaroi këtë pasdite drejtori i Agjencisë Kombëtare të Sigurisë Viktor Dimovski.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle