Foto SQFotoservis SQ

Raporti i KE-së për Maqedoninë e Veriut

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov dhe ambasadori i Bashkimit Evropian në Maqedoninë e Veriut, Dejvid Gir prezantuan Raportin e Komisionit Evropian për Maqedoninë e Veriut

Butoni Kthehu në krye
Mbylle