0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Dimitrovi dhe Giri prezantojnë Raportin e KE-së për Maqedoninë e Veriut (drejtpërdrejtë)

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov dhe ambasadori i Bashkimit Evropian në Maqedoninë e Veriut, Dejvid Gir do ta prezantojnë raportin e Komisionit Evropian për Maqedoninë e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle