0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dimitrov: Trashëgimi e ilindenasve dhe e delegatëve tanë të KAÇKM-së janë bashkëjetesa, barazia, shtetësia, drejtësia dhe liria

Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov me një citim të Manifestit të Krushevës në profilin e tij në FB shprehu urime për festën kombëtare të 2 Gushtit – Ilindenit me mesazhin se trashëgimia që e gëzojmë nga ilindenasit dhe delegatët e KAÇKM-së janë bashkëjetesa, barazia, shtetësia, drejtësia dhe liria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle