0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dimitrov: Rrëfimi i vendit tonë është shpresë për projektin evropian në Ballkan, (mos) suksesi i jonë do të jetë (mos) sukses edhe për BE-në

Me ftesë të Aleancës së liberalëve dhe demokratëve të Evropës (ALDE), zëvendës kryetari i Qeverisë, i obliguar për çështje evropiane, Nikolla Dimitrov sot ka marrë pjesë në konferencën rajonale “Narativi i ripërtërirë për integrimin e përshpejtuar në BE”, si folës në panelin “Ardhmëria e BE-së: Në cilin drejtim lëviz Evropa në vitin 2021?”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle