0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dimitrov në takim me Varhejin: Samiti duhet të dërgojë sinjal të qartë politik për të ardhmen evropiane të Ballkanit Perëndimor

- Në nismë të eurokomisarit për fqinjësi dhe zgjerim Oliver Varheji, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot, së bashku me ministrat e rajonit kompetent për  politika evropiane, mori pjesë në mbledhjen për këmbim të mendimeve dhe përgatitjeve  në lidhje me Samitin e tetorit BE-Ballkani Perëndimor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle