0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Dimitrov në Berlin: Shtyrja e bisedimeve për anëtarësim është e pahijshme, por edhe e rrezikshme për stabilitetin rajonal

Maqedonia e Veriut ka dëshmuar se përfaqëson fuqishëm narrativen evropiane të vlerave dhe është partner i qëndrueshëm në skenën evropiane që kontribuon në mirëqenien e rajonit, deklaroi sot zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Nikolla Dimitrov në takim me kryetarin e Fondacionit “Fridrih Ebert” dhe ish-kryetarin e Parlamentit Evropian Martin Shulc.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle