0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Dimitrov në Beograd në takimin e liderëve me përfaqësuesit e kompanive në korniza të nismës “Ballkani i Hapur”

Si përfaqësues i  Qeverisë të Maqedonisë së Veriut, zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane këtë mëngjes në Beograd së bashku me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama dhe u pritën nga presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, i cili është nikoqir i takimit të punës në korniza të nismës “Ballkani i Hapur”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle