0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Dimitrov-Matuela: Maqedonia e Veriut është e gatshme për fillim të negociatave inkuadruese me BE-në

Zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla Dimitrov sot u takua me Mihaela Matuela, kompetente për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë GD NEAR në Komisionin evropian, e cila kohë më parë erdhi në këtë funksion.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle