0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Dimitrievski: Stadiumi i qytetit do të marrë një pamje krejtësisht të re, me rikonstruksion në disa faza

Kandidati për kryetar komune nga iniciativa “Për Kumanovën tonë”, Maksim Dimitrievski sot ka paralajmëruar rindërtimin e stadiumit të qytetit në Kumanovë. Stadiumi i qytetit do të rikonstruktohet në disa faza, në të parën do të rikonstruktohen tribunat, deri në rikonstruksionin e plotë të tij, për tribuna të plota dhe fitore të reja sportive, paralajmëroi Dimitrievski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle