0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dimitrievski: Provokim dhe fyerje për popullin maqedonas është hapja e klubit “Vanço Mihajlov” në Manastir

Kryetari i Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski, sot në një postim në rrjetet sociale dhe në një letër për media, ka vlerësuar dje hapjen e klubit të shoqatës bullgare "Vanço Mihajlov" dhe vizitën e Delegacioni bullgar në Manastir, si një provokim për popullin maqedonas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle