0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Dimevski dhe Gallovej ranë dakord për bashkëpunim në sektorin e sportit

Krijimi i bashkëpunimit dhe mbështetjes në fushën e barazisë gjinore të vajzave dhe grave në sport, si dhe krijimi i partneritetit për ndryshime pozitive klimatike, kryetari i Komitetit Olimpik të Maqedonisë së Veriut Daniell Dimevski dhe ambasadorja britanike në Shkup Rejçell Gallovej.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle