Magazinë SQ

Diamanti më i madh i bardhë u shit për 17.8 milion euro – më pak se sa pritej

Guri (The Rock) diamanti më i madh i bardhë i ofruar në ankand, u shit për 17,8 milion euro - më pak se sa pritej dhe larg rekordit në kategorinë e tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle