Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Dialogu i parë për të drejta të njeriut midis BE-së dhe Arabisë Saudite

Përfaqësues të Bashkimit Evropian dhe Arabisë Saudite dje për herë të parë u takuan në kuadër të Dialogut për të drejta të njeriut ndërsa BE-ja i përshëndeti reformat në këtë vend, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle