Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Dialogu i parë ekonomik SHBA-Mali i Zi: SHBA-ja e mbështet hyrjen e Malit të Zi në BE

Dialogu i parë ekonomik SHBA -Mali i Zi i mbajtur sot e theksoi mundësinë e përforcimit të partneritetit ekonomik midis aleatëve të NATO -s dhe mbështetjen e pranimit të Malit të Zi në BE, thuhet në kumtesën e sotme të Departamentit Amerikan të Shtetit (DASH).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle