0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Dialog për proceset reformuese në jurisprudencë, rezultatet e arritura dhe sfidat kyçe

Në organizim të Institutit për politikë evropiane, sot në Shkup do të mbahet dialogu për politika “Implementimi i Strategjisë për reforma të sektorit juridik 2017-2022 me Plan aksioni – Deri ku jemi dhe çka më tutje?”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle